Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > دانشگاه علمی کاربردی و استانداری چهارمحال و بختیاری تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

 


  چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه علمی کاربردی و استانداری چهارمحال و بختیاری تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه جامع علمي كاربردي استان چهارمحال بختیاری با تمامی دستگاههاي اجرايي استان با حضور رئيس دانشگاه جامع علمي كاربردي  و استاندار استان امضاء شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمی کاربردی، در این تفاهم‌نامه بر نقش استانداری برای تشویق ادارات و دستگاه ها در ارتقای سطح علمی کارکنان تأکید و استاندار چهارمحال و بختیاری نیز متعهد شده است تا ادارات، دستگاه‌ها و نهادهای دولتی را برای برگزاری دوره های کاربردی مورد نیاز خود ترغیب به شرکت در دوره های آموزشی این دانشگاه کند.

همچنین نیازسنجی و بررسی نیازهای آموزشی و بومی استان از سوی دانشگاه علمی کاربردی در دستگاه‌های اجرایی، دولتی، خدماتی و کارخانه‌ها و مراکز تولیدی و ارائه نتایج این نیازسنجی به این مراکز برای برنامه‌ریزی و رفع نواقص از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه است.

دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه علمی کاربردی در این مراسم اقدامات مراکز دانشگاهی چهارمحال و بختیاری را مطلوب ارزیابی کرد و از آمادگی دانشگاه علمی کاربردی در ساخت یکساله ساختمان اداری و آموزشی مرکز علمی کاربردی استان در صورت حل مشکلات مربوط به زمین دانشگاه در شهرکرد خبر داد.

قاسم سلیمانی دشتگی استاندار چهارمحال و بختیاری نیز در این مراسم برای حل مشکل واگذاری زمین به این دانشگاه قول مساعد داد.

وی افزود: اين تفاهم نامه با هدف تقويت ارتباط كاربردي ميان دانشگاه و دستگاههاي اجرايي استان در راستاي واگذاري اجراي پروژه هاي آسيب هاي اجتماعي دستگاههاي اجرايي به مركز علمي كاربردي و تخصصي بهزيستي استان انجام خواهد شد.

 به گفته استاندار چهارمحال و بختیاری اين تفاهم نامه همچنين در راستاي بكارگيري توانمندي‌ها و ظرفيت‌هاي دانشگاه به منظور همكاري در توسعه و اجراي طرحهاي آموزشي با محوريت كارآفريني و اشتغال زايي، استفاده حداكثر از پتانسيل هاي موجود در دانشگاه و افزايش توان مهارتي دانش آموختگان ميان طرفين امضا شده است.

سلیمانی با بيان اينكه دانشگاه علمي كاربردي نقش مهمي در افزايش سطح دانش علمي مردم دارد، تأکید کرد: بايد تلاش شود در رشته هاي كارشناسي ارشد در مراكز علمي كاربردي استان دانشجو پذيرش شود.


٠٨:٢٣ - دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٢٧٣٧٥    /    تعداد نمایش : ٦٨٥  • بیست و پنجمین سالگرد تاسیس دانشگاه
  • تقویم آموشی سال تحصیلی 97-96
  • پوستر گرامیداشت شهدای دانشجوی دانشگاه جامع علمی کا
  • آموزشهای عالی مهارت، فناوری و اشتغال
  • پوستر 5 جشنواره درون دانشگاهی حرکت
  • شرایط و مدارک مورد قبول جهت پذیرش دانشجو
  • راهنمای فلصلنامه پژوهش و فناوری